Naslovna » Dešavanja » Besplatni sportski letnji programi – leto 2013

Besplatni sportski letnji programi – leto 2013

besplatni-letnji-programi-sportBesplatni sportski letnji programi – leto 2013

Organizatori imaju pravo da menjaju satnicu održavanja programa u slučaju nepredviđenih situacija uz obavezu da obaveste Sekretarijat za sport i omladinu.

Tabela mesta održavanja i satnice za programe u organizaciji Sportski savez osoba sa invaliditetom Beograda

 Sportski savez osoba sa invaliditetom Beograda

Dani Sati (termin) Programski sadržaj
ponedeljak 15:00 – 16:00 Fitnes program, teretana – SC Banjica
ponedeljak 16:00 – 17:00 Škola plivanja, SC Banjica
utorak 10:00 – 11:00 Škola plivanja i rekreativno plivanje, SC Olimp
utorak 14:00 – 15:00 Rekreativno plivanje, Republički zavod za sport
utorak 17:30 – 19:00 Sportsko-rekreativni kamp, Ada Cigalnija
utorak 19:00 – 20:00 Rekreativno plivanje i fitnes program, SC Vojne akademije
sreda 15:00 – 16:00 Fitnes program, teretana – SC Banjica
sreda 16:00 – 17:00 Škola plivanja, SC Banjica (Ada Ciganlija)
četvrtak 10:00 – 11:00 Škola plivanja i rekreativno plivanje, SC Olimp
četvrtak 14:00 – 15:00 Rekreativno plivanje, Republički zavod za sport
četvrtak 17:30 – 19:00 Sportsko-rekreativni kamp, Ada Ciganlija
petak 15:00 – 16:00 Fitnes program, teretana – SC Banjica
petak 16:00 – 17:00 Škola plivanja, SC Banjica (Ada Ciganlija)
subota 13:00 – 14:00 Rekreativno plivanje i fitnes program, SC Vojne akademije

NAPOMENA: prikazan je nedeljni raspored aktivnosti koji važi za ceo period realizacije programa od 17.06.-30.08.2013.

Organizatori:

1. Akcionarsko društvo kulturno-sportski centar “Pinki – Zemun”
2. JPSPC “Novi Beograd”
3. JP SRC Milan Gale Muškatirović
4. JPSC “Olimp – Zvezdara”
5. Ustanova za vršenje javne službe u oblasti fizičke kulture SRC “Ljubomir Ivanović – Gedža”
6. JP za uređenje, korišćenje i održavanje “Ada Ciganlija”
7. Centar za fizičku kulturu Vračar
8. Društvo za fizičku kulturu i odmor “Partizan Žarkovo” Beograd d.o.o.
9. Gradski centar za fizičku kulturu
10. Preduzeće za organizovanje sportskih i rekreativnih aktivnosti Zvezda City Oaza d.o.o.
11. Sportsko-rekreativni centar “Pionirski grad”
12. Vizura sport d.o.o. Beograd
13. JPSKC “Obrenovac”
14. SRC “Tašmajdan”
15. Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja univerziteta i Beogradu
16. Zavod za sport i medicinu sporta Republike Srbije
17. Centar za kulturu i sport “Šumice”
18. Sportsko preduzeće Torvel
19. Sportski savez Zvezdara
20. Sportski savez Sopot
21. Šahovski savez Beograda
22. Beogradski savez za skijanje na vodi i vejkbord
23. Sportski savez opštine Grocka
24. Sportski savez osoba sa invaliditetom Beograda
25. Savez hokeja na travi Beograda
26. Savez za rekreaciju i fitnes Beograda
27. Teniski savez Beograda
28. Udruženje za sport učenika sa posebnim potrebama
29. Aikido udruženje za osobe sa invaliditetom “Zaitoichi”
30. Fudbalski klub “OFK Crvenka”
31. Fudbalski klub “Lepušnica”
32. Plivački klub “Nun”
33. Vaterpolo klub “Partizan”
34. Vaterpolo klub “Stari grad”
35. Košarkaški klub “Beko”
36. Konjički klub “Beograd”
37. Jedriličarski klub “Zemun”
38. Akademski jedriličarski klub Beograd
39. Nautički klub “Beograd”
40. Akademski kajak klub
41. Kajak kanu klub “Zemun”
42. Kajak klub “Barajevo”
43. Kajak kanu tenis klub “Zabrežje”
44. Kajak klub “Zmaj Zemun”
45. Klub za sportove na vodi i rekreaciju “Marina Progar”
46. Veslački klub “Partizan”
47. Rafting klub “Alfa tim”
48. Teniski centar “Master”
49. Klub ekstremnih sportova “Adventure team”
50. Planinarsko smučarski klub “Avala”
51. Vaterpolo klub za dame “Taš 2000″
52. Konjički klub Bojčin
53. Čukarički Mountain bike klub
54. Odbojkaški klub Mladost Begaljica
55. Odbojkaški klub Sterija
56. Jedriličarski klub Gemaks
57. Nautički klub Palilula
58. Kanu kajak klub BSK Borča
59. Konjički klub Stremen
60. Klub malog fudbala Fontana Beograd

 

 1. Organizator: Akcionarsko društvo kulturno-sportski centar “Pinki-Zemun”

Adresa: Gradski park 2
Telefon: 011 3771 680, 011 3771 660

Naziv programa: Škola vaterpola
Sadržaj programa: Osnove vaterpola
Mesto održavanja: KSC Pinki Zemun, Gradski park 2
Dužina trajanja (datum): 17.06.-08.07.2013.
Termini održavanja: ponedeljak, utorak, četvrtak
Satnica: od 11:00 – 12:00 časova

vrh strane

 2. Organizator: JPSPC “Novi Beograd”

Adresa: Autoput 2, Novi Beograd
Telefon: 011 2672 939

Naziv programa: Škola plivanja i tehnike plivanja
Sadržaj programa: Programom je planirano upoznavanje dece sa osnovnim elementima plivanja. Ispravljanje pogrešnih pokreta u plivačkim tehnikama, obučavanje pravilnih tehnika stilova
Mesto održavanja: SRC “11.April” zatvoreni bazen (mali bazen)
Dužina trajanja (datum): 10.06.-30.08.2013.
Termini održavanja: Ponedeljak – petak
Satnica: od 16:00 – 17:00 i od 17:30 – 18:30 časova

Naziv programa: Škola vaterpola
Sadržaj programa: Programom je obuhvaćeno tehničko, taktičko, fizičko i psihološko umeće i zahteva sposobnost percepcije predviđanja, odlučivanja i prilagođavanja igre okolnostima.
Mesto održavanja: SRC “11.April” zatvoreni bazen (veliki plivački bazen)
Dužina trajanja (datum): 10.06.-30.08.2013.
Termini održavanja: Ponedeljak – petak
Satnica: od 19:00 – 20:00 časova

Naziv programa: Škola za obuku neplivača
Sadržaj programa: Programom je planirano upoznavanje dece sa osnovnim elementima plivanja
Mesto održavanja: SRC “11.April” zatvoreni bazen (dva školska bazena – mali i srednji bazen)
Dužina trajanja (datum): 10.06.-30.08.2013.
Termini održavanja: Ponedeljak – petak
Satnica: od 09:00 – 10:00; 10:30 – 11:30; 12:00 – 13:00 i od 14:30 – 15:30 časova

Naziv programa: NBG Akvadrom – zabava u vodi
Sadržaj programa: NBG AKVADROM sastoji se od sedam takmičarskih disciplina, a svaki tim broji ukupno sedam takmičara koji će se sistemom eliminacije boriti za osvajanje prvog mesta. Takmičari se takmiče u različitim disiplinama u bazenu i prostoru oko bazena koje podsećaju na nekadašnje “Igre bez granica”.
Mesto održavanja: SRC “11.April” otvoreni bazeni (školski-srednji bazen)
Dužina trajanja (datum): 17.07.-27.08.2013.
Termini održavanja: utorak – četvrtak
Satnica: od 13:00 – 14:00 časova

vrh strane

 3. Organizator: JP SRC Milan Gale Muškatirović

Adresa: Tadeuša Košćuškog 63
Telefon: 011 2182 242

Naziv programa: Letnji raspust 2013 u sportskom centru MGM
Sadržaj programa: Obuka neplivača, rekreativno plivanje
Mesto održavanja: SRC Milan Gale Muškatirović
Dužina trajanja (datum): 18.06.-30.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 08:00 – 09:00 časova

vrh strane

 4. Organizator: JPSC “Olimp – Zvezdara”

Adresa: Vjekoslava Kovača 11
Telefon: 011 2412 353, 011 2411 636

Naziv programa: Škola plivanja Olimp 2013
Sadržaj programa: Oslobađanje straha od vode, tehnike disanja, prsna tehnika, kraul tehnika, leđna tehnika.
Mesto održavanja: Renovirani bazeni JPSC “Olimp – Zvezdara”
Dužina trajanja (datum): 10.06.-31.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – subota
Satnica: od 08:00 – 10:00 časova

Naziv programa: Hidrobik Olimp
Sadržaj programa: Letnja škola hidrobika zasnovana je na principima aerobnog treninga srednjeg intenziteta vežbanja i osnova sportske rekreacije za učenice
Mesto održavanja: Plitki bazen SC “Olimp – Zvezdara”
Dužina trajanja (datum): 10.06.-31.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – subota
Satnica: od 20:00 – 21:00 časova

Naziv programa: Korekcija tehnika plivanja i škola vaterpola Olimp 2013
Sadržaj programa: Oslobađanje straha od vode, tehnike disanja, održavanje i rad nogu pod vodom, rad sa loptom: vođenje, dodavanje, šutevi
Mesto održavanja: Renovirani bazeni JPSC “Olimp – Zvezdara”
Dužina trajanja (datum): 10.06.-29.08.2013.
Termini održavanja: utorak, četvrtak, nedelja
Satnica: od 08:00 – 10:00 časova

Naziv programa: Pilates sa plivanjem
Sadržaj programa: Letnja škola pilatesa sa plivanjem sadrži vežbe za razgibavanje, zagrevanje i pripremu organizma za trening.
Mesto održavanja: Plitki bazen SC “Olimp – Zvezdara”
Dužina trajanja (datum): 10.06.-31.08.2013.
Termini održavanja: radnim danima
Satnica: od 20:00 – 21:00 časova

Naziv programa: Škola odbojke i odbojke na pesku
Sadržaj programa: Osnovni udarci, tehnike izvedenih udaraca, pravila igre, igra na poene, turnir. Nakon časova odbojke na pesku, u drugom delu programa, deca mogu da ostanu da uživaju u novootvorenom bazenu, besplatno.
Mesto održavanja: Teren za odbojku na pesku
Dužina trajanja (datum): 17.06.-28.06.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – subota
Satnica: od 10:00 – 12:00 časova

Naziv programa: Škola košarke
Sadržaj programa: Nakon časova košarke, u drugom delu programa, deca mogu da ostanu da uživaju u novootvorenom bazenu, besplatno.
Mesto održavanja: Otvoreni košarkaški tereni
Dužina trajanja (datum): 01.08.-31.08.2013.
Termini održavanja: svaki dan
Satnica: od 09:00 – 11:00 časova

Naziv programa: Škola fudbala
Sadržaj programa: Obuka osnovnih tehničkih elemenata fudbalske igre
Mesto održavanja: Otvoreni teren za rukomet, po potrebi i sportska dvorana
Dužina trajanja (datum): 01.08.-31.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 10:00 – 12:00 časova

Naziv programa: Fitnesom i pilatesom do pravilnog držanja tela
Sadržaj programa: Letnja škola pilatesa, aerobno vežbanje u cilju sagorevanja viška masnog tkiva i popravljanja posturalnog statusa
Mesto održavanja: Otvoreni teren za odbojku
Dužina trajanja (datum): 10.06.-31.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak, sreda, petak
Satnica: od 10:30 – 11:30 časova

vrh strane

 5. Organizator: Ustanova za vršenje javne službe u oblasti fizičke kulture SRC “Ljubomir Ivanović – Gedža”

Adresa: Vuka Karadžića 35, Mladenovac
Telefon: 011 8236 101

Naziv programa: Obuka neplivača
Sadržaj programa: Osnovna obuka neplivača
Mesto održavanja: Veliki i mali bazen sportskog centra
Dužina trajanja (datum): 17.06.-27.08.2013.
Termini održavanja: svaki dan
Satnica: od 09:00 – 11:00 časova

Naziv programa: Fudbal je i ženski sport
Sadržaj programa: Turnir u malom fudbalu, škola fudbala za devojčice
Mesto održavanja: Mini pič teren
Dužina trajanja (datum): 01.08.-26.08.2013.
Termini održavanja: svaki dan
Satnica: turnir u malom fudbalu od 09:00 – 15:00; škola fudbala od 15:00 – 17:00 časova

Naziv programa: Letnja škola sporta
Sadržaj programa: Škola odbojke, škola košarke, škola stonog tenisa i škola atletike
Mesto održavanja: Velika hala, sala za stoni tenis, atletska staza
Dužina trajanja (datum): 17.06.-23.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: odbojka 10:00 – 12:00; košarka 12:00 – 15:00; stoni tenis 10:00 – 15:00 i atletika 09:00 – 11:00 časova

Naziv programa: Letnji sportski kamp za decu sa posebnim potrebama
Sadržaj programa: Stoni tenis, badminton i plivanje
Mesto održavanja: Sala za stoni tenis, mala sala za badminton, mali bazen
Dužina trajanja (datum): 10.06.-30.08.2013.
Termini održavanja: stoni tenis utorkom; badminton petkom; plivanje utorkom i petkom
Satnica: stoni tenis 09:00 – 11:00; badminton 09:00 – 11:00 i mali bazen 11:00 – 12:00 časova

vrh strane

 6. Organizator: JP za uređenje, korišćenje i održavanje “Ada Ciganlija”

Adresa: Ada Ciganlija 2
Telefon: 011 3451 117

Naziv programa: Besplatna obuka vaterpola
Sadržaj programa: Upoznavanje i usavršavanje osnovnih i spfifičnih vaterpolo tehniuka, usavršavanje plivačkih tehnika
Mesto održavanja: Pontonski bazen na Savskom jezeru
Dužina trajanja (datum): 28.06.-31.08.2013.
Termini održavanja: svaki dan
Satnica: od 09:00 – 11:00 časova

vrh strane

 7. Organizator: Centar za fizičku kulturu Vračar

Adresa: Sjenička 1
Telefon: 011 2452 342, 011 3445 334

Naziv programa: Učimo da plivamo
Sadržaj programa: Obuka plivanja za za učenike od 7 – 14 godina u malom bazenu
Mesto održavanja: CFK “Vračar” – mali bazen
Dužina trajanja (datum): 17.06.-30.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 11:00 – 15:00 časova

Naziv programa: Delfini
Sadržaj programa: Usavršavanje tehnika plivanja – kraul, leđno, prsno, delfin u dubokom bazenu
Mesto održavanja: CFK “Vračar” – veliki bazen
Dužina trajanja (datum): 17.06.-30.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 09:00 – 11:00 časova

Naziv programa: Haba vaba
Sadržaj programa: Obuka plivanja uz osnovne elemente vaterpola u malom bazenu
Mesto održavanja: CFK “Vračar” – mali bazen
Dužina trajanja (datum): 17.06.-30.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 10:00 – 11:00 časova

Naziv programa: Vaterpolo za sve
Sadržaj programa: Obuka i usavršavanje vaterpolo elemenata sa i bez lopte, za učenike starijeg školskog uzrasta
Mesto održavanja: CFK “Vračar” – veliki bazen
Dužina trajanja (datum): 17.06.-30.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 08:00 – 09:00 časova

Naziv programa: Rekreativno igranje malog fudbala, rukometa, košarke i mini rukometa na otvorenim terenima
Sadržaj programa: Polularizacija i omasovljenje sporta
Mesto održavanja: Otvoreni sportski tereni Južni bulevar 69, CFK “Vračar”
Dužina trajanja (datum): 17.06.-30.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 18:00 – 21:00 časova

vrh strane

 8. Organizator: Društvo za fizičku kulturu i odmor “Partizan Žarkovo” Beograd d.o.o.

Adresa: Prote Milorada Pavlovića 54
Telefon: 011 2511 121, 011 2511 140

Naziv programa: Škola odbojke
Sadržaj programa: Obuka osnovnih tehničkih elemenata odbojkaške igre, servis, prijem, smeč, igra.
Mesto održavanja: Partizan Žarkovo – velika sala
Dužina trajanja (datum): 22.07.-31.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 09:00 – 11:00 časova

Naziv programa: Moj izbor tenis
Sadržaj programa: Upoznavanje učenika sa osnovnim elementima tenisa
Mesto održavanja: Partizan Žarkovo – teniski tereni
Dužina trajanja (datum): 17.06.-31.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 09:00 – 12:00 časova

Naziv programa: Moj izbor košarka
Sadržaj programa: Obuka osnovnih tehničkih elemenata košarke, vođenje lopte, dvokorak, šut.
Mesto održavanja: Partizan Žarkovo – velika sala
Dužina trajanja (datum): 17.06.-19.07.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 11:00 – 13:00 časova

Naziv programa: Fudbal na petoparcu
Sadržaj programa: Upoznavanje učenika sa osnovnim elementima fudbala
Mesto održavanja: Partizan Žarkovo – travnato igralište
Dužina trajanja (datum): 17.06.-30.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 09:00 – 11:00 časova

Naziv programa: Pingić
Sadržaj programa: Upoznavanje učenika sa osnovnim elementima stonog tenisa
Mesto održavanja: Partizan Žarkovo
Dužina trajanja (datum): 17.06.-30.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 08:00 – 13:00 časova

vrh strane

 9. Organizator: Gradski centar za fizičku kulturu

Adresa: Deligradska 27
Telefon: 011 2682 902

Naziv programa: Letnja škola tenisa
Sadržaj programa: Škola tenisa, upoznavanje učenika so osnovama teniske igre.
Mesto održavanja: Tereni GCFK-a
Dužina trajanja (datum): 17.06.-28.06.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 09:00 – 11:00 časova

Naziv programa: Letnji sportski kamp Stari DIF
Sadržaj programa: Kamp je namenjen učenicima od 1 – 4 razreda osnovne škole. Sadrži 2 programske aktivnosti dnevno i gledanje filma. Program sportskih aktivnosti: ritmička gimnastika, ples, folklor, fudbal, sportska školica, košarka, karate, odbojka.
Mesto održavanja: Sale 1, 2, 4, 326, sala za borilačke sportove, svečana sala i otvoreni tereni.
Dužina trajanja (datum): 10.06.-28.06.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 09:00 – 12:00 časova

Naziv programa: Letnja škola plivanja
Sadržaj programa: Usvajanje osnovnih plivačkih tehnika kraul, leđni stil, prsni stil.
Mesto održavanja: Mali bazen
Dužina trajanja (datum): 10.06.-28.06.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 09:00 – 11:00 časova

vrh strane

 10. Organizator: Preduzeće za organizovanje sportskih i rekreativnih aktivnosti Zvezda City Oaza d.o.o.

Adresa: Ada Ciganlija 5
Telefon: 011 3554 652

Naziv programa: Letnja dečja škola sporta Ada 2013
Sadržaj programa: Škola veslanja, škola malog fudbalal, škola odbojke na pesku, škola košarke, škola rukometa, spid badminton, stoni tenis, poligon, fitnes, daminton, vijače, pikado, šah
Mesto održavanja: Sportski tereni VK Crvena Zvezda
Dužina trajanja (datum): 10.06.-14.06.2013; 17.06.-21.06.2013; 24.06.-28.06.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 09:00 – 14:00 časova

vrh strane

 11. Organizator: Sportsko rekreativni centar “Pionirski grad”

Adresa: Kneza Višeslava 27
Telefon: 011 3542 094, 011 3542 095

Naziv programa: Dečji letnji kamp “Sport+”
Sadržaj programa: Rad po radionicama: ekologija, fudbalska radionica, muzička radionica, zabavno rekreativna radionica, odbojkaška radionica, košarkaška radionica.
Mesto održavanja: SRC Pionirski grad
Dužina trajanja (datum): 17.06.-26.07.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 09:00 – 15:00 časova

vrh strane

 12. Organizator: Vizura sport d.o.o. Beograd

Adresa: Cara Dušana 105, Zemun
Telefon: 011 3077 952

Naziv programa: Škola plivanja Vizura 2013
Sadržaj programa: Obuka neplivača, poluplivača i usavršavanje tehnika plivanja.
Mesto održavanja: SC Vizura, Tošin Bunar 224a
Dužina trajanja (datum): 24.06.-23.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 10:00 – 14:00 časova

vrh strane

 13. Organizator: JPSKC “Obrenovac”

Adresa: Kralja Aleksandra I 63
Telefon: 011 8721 361

Naziv programa: Letnji kamp 2013
Sadržaj programa: Organizacija takmičenja u malom fudbalu, košarci i stonom tenisu. Svako dete učestvuje u sva tri sporta.
Mesto održavanja: JP SKC “Obrenovac” – sportska hala
Dužina trajanja (datum): 17.-27.06.2013; 19.-30.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 09:00 – 13:00 časova

vrh strane

 14. Organizator: SRC “Tašmajdan”

Adresa: Ilije Garašanina 26
Telefon: 011 3231 533

Naziv programa: Igrajte i vi vaterpolo na Tašu
Sadržaj programa: Osnove sportskog treninga vaterpola
Mesto održavanja: SRC Tašmajdan – zatvoreni bazen
Dužina trajanja (datum): 17.06.-31.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 11:00 – 12:00 časova

Naziv programa: Sportsko plivanje na Tašu – plivajte bolje i lepše
Sadržaj programa: Osnove sportskog treninga plivanja prilagođene uzrasnoj kategoriji učenika i učenica.
Mesto održavanja: SRC Tašmajdan – zatvoreni bazen
Dužina trajanja (datum): 17.06.-31.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 18:00 – 19:00 časova

vrh strane

 15. Organizator: Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja univerziteta u Beogradu

Adresa: Blagoja Parovića 156
Telefon: 011 3531 000

Naziv programa: Letnja škola fudbala DIF
Sadržaj programa: Obuka osnovnih elemenata malog fudbala.
Mesto održavanja: Otvoreni travnati tereni Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja
Dužina trajanja (datum): 10.06.-30.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 19:00 – 20:00 časova

vrh strane

 16. Organizator: Zavod za sport i medicinu sporta Republike Srbije

Adresa: Kneza Višeslava 72
Telefon: 011 3555 460

Naziv programa: Letnja škola plivanja
Sadržaj programa: Obuka početnika u savladavanju osnovih elemenata tehnike plivanja kraula i prsnog stila
Mesto održavanja: Otvoreno plivalište Košutnjak
Dužina trajanja (datum): 24.06.-29.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 08:00 – 10:00 časova

vrh strane

 17. Organizator: Centar za kulturu i sport “Šumice”

Adresa: Ustanička 125/1
Telefon: 011 3837 556

Naziv programa: Rekreativno igranje stonog tenisa
Sadržaj programa: Rekreativno igranje stonog tenisa
Mesto održavanja: Salon stonog tenisa SC Šumice
Dužina trajanja (datum): 01.07.-31.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 09:00 – 13:00 časova

Naziv programa: Orijentiring
Sadržaj programa: Upoznavanje sa prirodnim lepotama, korišćenje biljaka i prirodnih pojava radi orijentisanja
Mesto održavanja: Park SC Šumice, Avala
Dužina trajanja (datum): 01.07.-31.08.2013.
Termini održavanja: utorak, četvrtak, subota
Satnica: od 09:00 – 11:00 časova

Naziv programa: Trimko-kros
Sadržaj programa: Savladavanje prepreka na trim stazi
Mesto održavanja: Trim staza i teretana SC Šumice
Dužina trajanja (datum): 01.07.-31.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak, sreda, petak
Satnica: od 11:00 – 13:00 časova

Naziv programa: Ciklo kros – maunti bajk
Sadržaj programa: Vožnja bicikla po prirodnim stazama
Mesto održavanja: Park SC Šumice, Avala
Dužina trajanja (datum): 01.07.-31.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak, sreda, petak
Satnica: od 09:00 – 11:00 časova

vrh strane

 18. Organizator: sportsko preduzeće Torvel

Adresa: Vojvode Stepe 522a
Telefon: 011 3097 413

Naziv programa: Škola odbojke
Sadržaj programa: Upoznavanje sa osnovama odbojkaške igre
Mesto održavanja: Sala sportskog centra
Dužina trajanja (datum): 10.06.-31.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 12:00 – 14:00 časova

Naziv programa: Škola košarke
Sadržaj programa: Upoznavanje sa osnovama košarkaške igre
Mesto održavanja: Sala sportskog centra
Dužina trajanja (datum): 10.06.-31.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 11:00 – 13:00 časova

vrh strane

 19. Organizator: Sportski savez Zvezdara

Adresa: Ćirila i Metodija 2a
Telefon: 011 2422 020

Naziv programa: Odbojka
Sadržaj programa: Rekreativno bavljenje odbojkom
Mesto održavanja: OŠ “Ivan Goran Kovačić”
Dužina trajanja (datum): 01.-30.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak, turniri subotom
Satnica: od 13:00 – 14:30 časova

Naziv programa: Košarka
Sadržaj programa: Rekreativno bavljenje košarkom
Mesto održavanja: OŠ “Ivan Goran Kovačić”
Dužina trajanja (datum): 01.-30.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 10:00 – 13:00 časova

vrh strane

 20. Organizator: Sportski savez Sopot

Adresa: Kosmajska 5, Sopot
Telefon: 011 8251 470

Naziv programa: Sportsko rekreativna odbojka na pesku
Sadržaj programa: Osnovni udarci, tehnike izvedenih udaraca, primanje lopte, servis, igra na poene,Tirnir
Mesto održavanja: Tenis klub Sopot
Dužina trajanja (datum): 01.08.-31.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 18:00 – 20:00 časova

Naziv programa: Sportsko rekreativni kamp tenis
Sadržaj programa: Upoznavanje dece sa osnovnim elementima tenisa
Mesto održavanja: Tenis klub Sopot
Dužina trajanja (datum): 01.08.-31.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 11:00 – 14:00 časova

Naziv programa: Sportsko rekreativni kamp odbojka
Sadržaj programa: Osnovni udarci i tehnike
Mesto održavanja: Sopot – hala
Dužina trajanja (datum): 01.07.-31.07.2013.
Termini održavanja: utorak i subota
Satnica: od 18:00 – 20:00 časova

Naziv programa: Sportsko rekreativni kamp fudbal
Sadržaj programa: Poboljšanje znanja osnovnih elemenata fudbala
Mesto održavanja: Teren FK Đurinci
Dužina trajanja (datum): 15.07.-31.07.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – subota
Satnica: od 17:00 – 20:00 časova

Naziv programa: Sportska edukacija košarka
Sadržaj programa: Rad sa loptom u koraku, dvokorak, polaganje lopte na obruč u kretanju, šut iz mesta i u kretanju, šut preko ruke, šutiranje sa 5 pozicija, šut za tri poena, upoznavanje sa pick and roll taktikom, slobodna bacanja, racionalnost u igri (igra)
Mesto održavanja: Sopot sportska dvorana
Dužina trajanja (datum): 01.07.-31.07.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 11:00 – 12:00 časova

vrh strane

 21. Organizator: Šahovski savez Beograda

Adresa: Deligradska 27
Telefon: 011 2656 846

Naziv programa: Letnja šahovska škola
Sadržaj programa: Teoretska nastava, turniri, simultanke, hendikep mečevi…
Mesto održavanja: ŠK Delfin, ŠK Mirjevo, ŠK Kapablanka, ŠK Radnički, DŠK Vračar, Ada Ciganlija, SC Olimp
Dužina trajanja (datum): 10.06.-31.08.2013.
Termini održavanja: Informacije o terminima na telefon saveza

vrh strane

 22. Organizator: Beogradski savez za skijanje na vodi i vejkbord

Adresa: Dragiše Brašovana 2
Telefon: 011 3183 338

Naziv programa: Škola skijanja na vodi – Beograde skijaj na vodi
Sadržaj programa: Program će se realizovati u tri faze; prva faza Prezentacija sporta, druga faza uključivanje polaznika u škole-osnovni kurs, treća faza, napredni kurs
Mesto održavanja: Jezero Bečmen i Ada Ciganlija
Dužina trajanja (datum): 15.06.-01.09.2013.
Termini održavanja: Bermen: utorak, sreda, četvrtak; Ada Ciganlija: utorak i četvrtak
Satnica: od 10:00 – 15:00; 10:00 – 18:00; 10:00 – 17:00; 08:30 – 09:30 časova

vrh strane

 23. Organizator: Sportski savez opštine Grocka

Adresa: Bulevar Oslobođenja 39, Grocka
Telefon: 011 8501 312 lokal 328

Naziv programa: Budi srećan, vežbaj i zabavljaj se na obali Dunava
Sadržaj programa: Poligoni, vežbe spretnosti za osnovce od 1-5 razreda a za starije vežbanje košarke, malog fudbala, badmintona i odbojke.
Mesto održavanja: Grocka, obala Dunava
Dužina trajanja (datum): 24.06.-31.07.2013.
Termini održavanja: ponedeljak, sreda, petak
Satnica: od 18:00 – 20:00; 18:00 – 21:00; 17:00 – 21:00 časova

vrh strane

 24. Organizator: Sportski savez osoba sa invaliditetom Beograda

Adresa: Deligradska 27
Telefon: 011 2684 157

Naziv programa: Program podrške integralnoj rehabilitaciji osoba sa invaliditetom kroz letnje sportske aktivnosti
Sadržaj programa: Sportsko rekreativni kamp osoba sa invaliditetom
Mesto održavanja: Ada Ciganlija, RZ za sport i medicinu sporta, SC Banjica, GCFK, Vojna akademija, Olimp
Dužina trajanja (datum): 17.06.-30.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – subota
Satnica: od 15:00 – 17:00; 10:00 – 11:00; 14:00 – 15:00; 17:30 – 19:00; 19:00 – 20:00; 15:00 – 16:00; 16:00 – 17:00; 13:00 – 14:00 časova

vrh strane

 25. Organizator: Savez hokeja na travi Beograda

Adresa: Ada Ciganlija 7
Telefon: 011 3058 775

Naziv programa: Letnja škola hokeja na travi
Sadržaj programa: Upoznavanje dece sa olimpijskim sportom hokejom na travi
Mesto održavanja: Ada Ciganlija
Dužina trajanja (datum): 24.06.-16.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 09:00 – 11:00; 12:00 – 14:00 časova

vrh strane

 26. Organizator: Savez za rekreaciju i fitnes Beograda

Adresa: Milentija Popovića 18/14
Telefon: 011 3115 648

Naziv programa: Besplatna škola plivanja za decu za vreme trajanja letnjeg raspusta školske 2012./2013.
Sadržaj programa: Evidentiranje polaznika, zdravstveni pregled, testiranje sposobnosti, časovi obuke, kontrolno testiranje, teoretska predavanja, dodela diploma.
Mesto održavanja: Pašmanska 1
Dužina trajanja (datum): 08.06.-31.08.2013.
Termini održavanja: svaki dan
Satnica: od 09:00 – 12:00 časova

vrh strane

 27. Organizator: Teniski savez Beograda

Adresa: Vladimira Popovića 10
Telefon: 011 7121 906

Naziv programa: ITF PLAY AND STAY
Sadržaj programa: Obuka sa primenom novih pravila u tenisu
Mesto održavanja: Step in, Ljubiše Miodragovića 75j, Studio 1, Blagoja Parovića 156, Clasics, Aleksinačkih Rudara 22a, Agrimes Marka Čelebonovića 2
Dužina trajanja (datum): 24.06.-30.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak, sreda, petak
Satnica: od 12:00 – 13:00 časova

vrh strane

 28. Organizator: Udruženje za sport učenika sa posebnim potrebama

Adresa: Milije Stanojlovića 30, Umka
Telefon: 011 8026 066

Naziv programa: I ja mogu da vežbam, letnji sportski kamp zaosobe sa posebnim potrebama
Sadržaj programa: Program je rekreativnog karaktera i škola plivanja sa svim elementima, štafetne igre i rekreativno plivanje
Mesto održavanja: Ada Ciganlija
Dužina trajanja (datum): 29.06.-08.07.2013; 22.-31.08.2013.
Termini održavanja: svaki dan
Satnica: od 08:30 – 10:30 časova

vrh strane

 29. Organizator: Aikido udruženje za osobe sa invaliditetom „Zatoichi“

Adresa: Sredačka 2
Telefon: 063 555 016

Naziv programa: Aikido za sve 2013
Sadržaj programa: Program je namenjen radu zainteresovanih srednjoškolaca i osnovaca za Aikido i rad sa OSI
Mesto održavanja: GCFK, Deligradska 27
Dužina trajanja (datum): 18.06.-25.08.2013.
Termini održavanja: utorak i četvrtak
Satnica: od 12:00 – 14:00; 18:00 – 20:00 časova

vrh strane

 30. Organizator: Fudbalski klub “OFK Crvenka”

Adresa: Crvenka 34, Borča
Telefon: 065 3443 443

Naziv programa: Besplatna letnja škola fudbala – Fudbal za sve
Sadržaj programa: Zdrav način života, fer plej i fudbal uopšte
Mesto održavanja: Stadion OFK Crvenka, Borča
Dužina trajanja (datum): 09.07.-25.08.2013.
Termini održavanja: svaki dan
Satnica: od 17:30 – 20:00 časova

vrh strane

 31. Organizator: Fudbalski klub “Lepušnica”

Adresa: Glogonjski rit bb
Telefon: 062 8002 809

Naziv programa: Besplatna letnja škola fudbala
Sadržaj programa: Zdrav način života, fer plej i fidbal uopšte
Mesto održavanja: Stadion Fudbalski klub “Lepušnica” Glogonjski rit
Dužina trajanja (datum): 08.06.-04.08.2013.
Termini održavanja: svaki dan
Satnica: od 17:30 – 20:00 časova

vrh strane

 32. Organizator: Plivački klub “Nun”

Adresa: Radoja Dakića 29/17
Telefon: 011 2696 053

Naziv programa: Besplatna škola plivanja za vreme trajanja letnjeg raspusta za učenike osnovnih i srednjih škola
Sadržaj programa: Zdravstveni pregled polaznika, testiranje plivačkih sposobnosti, obuka plivačkih tehnika, kontrolno testiranje i teoretska predavanja
Mesto održavanja: Fitnes klub “Tonus”, Dom učenika ŽTŠ, Zdravka Čelara 14
Dužina trajanja (datum): 08.06.-31.08.2013.
Termini održavanja: svaki dan
Satnica: od 11:00 – 14:00 časova

vrh strane

 33. Organizator: Vaterpolo klub “Partizan”

Adresa: Crnotravska 4
Telefon: 011 2660 211, 064 8282 343

Naziv programa: Obuka plivanja
Sadržaj programa: Obuka tehnike plivanja, kraul, leđno, prsno
Mesto održavanja: Bazen SC “Banjica”
Dužina trajanja (datum): 20.06.-31.08.2013.
Termini održavanja: utorak i četvrtak
Satnica: od 09:00 – 10:00 časova

Naziv programa: Kondiciono plivanje
Sadržaj programa: Aerobno plivanje, usavršavanje tehnika plivanja
Mesto održavanja: Bazen SC “Banjica”
Dužina trajanja (datum): 20.06.-31.08.2013.
Termini održavanja: utorak i četvrtak
Satnica: od 16:00 – 17:00 časova

vrh strane

 34. Organizator: Vaterpolo klub “Stari grad”

Adresa: Gospodar Jevremova 31
Telefon: 065 4862 321

Naziv programa: Letnja škola vaterpola
Sadržaj programa: Osnove vaterpolo igre
Mesto održavanja: SPRC “Milan Gale Muškatirović”
Dužina trajanja (datum): 01.07.-31.08.2013.
Termini održavanja: utorak, sreda, četvrtak, subota, nedelja
Satnica: od 11:00 – 13:00 i 18:00 – 20:00; subotom od 11:00 – 13:00 i nedeljom od 15:00 – 17:00 časova

vrh strane

 35. Organizator: Košarkaški klub “Beko”

Adresa: Trajka Grkovića 5
Telefon: 060 4164 400

Naziv programa: Letnji košarkaški kamp 2013
Sadržaj programa: Rad u kampu u tri starosne grupe
Mesto održavanja: SC “Kovilovo”
Dužina trajanja (datum): 01.08.-15.08.2013.
Termini održavanja: svaki dan
Satnica: od 17:00 – 21:30 časova

vrh strane

 36. Organizator: Konjički klub “Beograd”

Adresa: Paštrovićeva 2
Telefon: 011 3553 550

Naziv programa: Letnja škola jahanja
Sadržaj programa: Upoznavanje sa konjima, osnove nege držanja i hranjenja, timarenje, sedlanje, rasedlavanje, pojahivanje, sjahivanje i pravilan stav na konju
Mesto održavanja: KK “Beograd”
Dužina trajanja (datum): 18.06.-22.08.2013.
Termini održavanja: utorak, sreda, četvrtak
Satnica: od 10:00 – 12:00 časova

vrh strane

 37. Organizator: Jedriličarski klub “Zemun”

Adresa: Kej oslobođenja 13
Telefon: 011 3169 095

Naziv programa: Letnja škola jedrenja na vodi za decu i omladinu
Sadržaj programa: Vežbe plivanja i spasavanja, rad na trenažeru i u vodi
Mesto održavanja: Prostorije kluba, akvatorijum na Dunavu ispred kluba
Dužina trajanja (datum): 23.06.-31.08.2013.
Termini održavanja: svaki dan osim ponedeljka
Satnica: od 11:00 – 15:00 časova u dve grupe

vrh strane

 38. Organizator: Akademski jedriličarski klub Beograd

Adresa: Bežanijski zimovnik 1, Novi Beograd
Telefon: 011 3114 997

Naziv programa: Beogradska jedra – Leto 2013
Sadržaj programa: Upoznavanje veština jedrenja
Mesto održavanja: Bežanijski zimovnik, rukavac
Dužina trajanja (datum): 15.06.-07.07.2013.
Termini održavanja: svaki dan
Satnica: od 10:00 – 13:00 časova

vrh strane

 39. Organizator: Nautički klub “Beograd”

Adresa: Ada Ciganlija 9
Telefon: 062 1737 583, 065 2232 891

Naziv programa: Škola kajaka i kanua na mirnim i divljim vodama
Sadržaj programa: Kajak na mirnim vodama, kanu na mirnim vodama i kajak na divljim vodama
Mesto održavanja: Savsko jezero
Dužina trajanja (datum): Prva smena od 15.06.-20.07.2013; druga smena od 21.07.-20.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 08:00 – 09:00; 09:00 – 10:00; 19:00 – 20:00; 20:00 – 21:00 časova

Naziv programa: Škola raftinga
Sadržaj programa: Škola raftinga
Mesto održavanja: Savsko jezero
Dužina trajanja (datum): 15.06.-31.08.2013
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 14:00 – 18:00 časova

vrh strane

 40. Organizator: Akademski kajak klub

Adresa: Dunavski kej 31a
Telefon: 063 7597 853

Naziv programa: Škola kajaka
Sadržaj programa: Škola kajaka, obuka
Mesto održavanja: Dorćolska marina, Stari grad
Dužina trajanja (datum): 24.06.-30.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak, sreda, petak
Satnica: od 16:00 – 17:30 časova

Naziv programa: I ja volim kajak
Sadržaj programa: Uključivanje osoba ometenih u razvoju u program i upoznavanje sa kajakom kao sportom u 6 celina
Mesto održavanja: Kajakaški savez Srbije, Centar za smeštaj i dnevni boravak dece i omladine ometene u razvoju. Dorćolska marina
Dužina trajanja (datum): 10.06.-30.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak, sreda, petak
Satnica: od 10:00 – 12:00 časova

vrh strane

 41. Organizator: Kajak kanu klub “Zemun”

Adresa: Kej oslobođenja 73
Telefon: 063 254 554

Naziv programa: Letnja škola kajaka i kanua Zemun
Sadržaj programa: Obuka školske dece osnovama kajaka i kanua
Mesto održavanja: Akvatorijum na Dunavu kod KKK Zemun
Dužina trajanja (datum): 09.07.-24.08.2013.
Termini održavanja: utorak, četvrtak, petak, nedelja
Satnica: od 10:00 – 12:00 časova

vrh strane

 42. Organizator: Kajak klub “Barajevo”

Adresa: Miodraga Vukovića 2
Telefon: 062 402 353

Naziv programa: Sportiranje 2013
Sadržaj programa: Obuka školske dece osnovama kajaka i kanua, rad u trenažnoj sali, obuka neplivača, spasilačka obuka na vodi
Mesto održavanja: Jezero Duboki potok i Srednja škola Barajevo
Dužina trajanja (datum): 08.06.-25.08.2013.
Termini održavanja: subota i nedelja
Satnica: od 11:00 – 17:00 časova

vrh strane

 43. Organizator: Kajak kanu tenis klub “Zabrežje”

Adresa: Prote Mateje Nenadovića 143
Telefon: 060 3773 630

Naziv programa: Leto na Savi 2013 Kajak
Sadržaj programa: Upoznavanje sa tehnikom veslanja kajaka i kanua, rekreacija i obuka prirodi
Mesto održavanja: Kajak kanu tenis klub “Zabrežije” Obrenovac
Dužina trajanja (datum): 01.07.-31.08.2013.
Termini održavanja: svaki dan osim nedelje
Satnica: od 09:00 – 12:00; 17:00 – 19:00 časova

vrh strane

 44. Organizator: Kajak klub “Zmaj Zemun”

Adresa: Dunavska bb
Telefon: 063 7629 144

Naziv programa: Letnja škola kajaka
Sadržaj programa: Obuka školske dece osnovama kajaka
Mesto održavanja: Zemun – Dunav
Dužina trajanja (datum): 24.06.-01.09.2013.
Termini održavanja: utorak – nedelja
Satnica: od 09:00 – 11:00; 16:00 – 18:00 časova

vrh strane

 45. Organizator: Klub za sportove na vodi i rekreaciju “Marina Progar”

Adresa: Vlade Obradovića Kamenog 5
Telefon: 064 1484 935

Naziv programa: Škola kajaka
Sadržaj programa: Obuka školske dece osnovama kajaka
Mesto održavanja: Progar reka Sava, Teretana Doma kulture Progar
Dužina trajanja (datum): 03.06.-31.07.2013.
Termini održavanja: ponedeljak, sreda, petak
Satnica: od 16:00 – 18:00 časova

vrh strane

 46. Organizator: Veslački klub “Partizan”

Adresa: Ada Ciganlija 1
Telefon: 011 3553 124

Naziv programa: Letnji sportsko-rekreativni kamp “Veslajmo zajedno”
Sadržaj programa: Učenje tehnike veslanja na veslačkim ergonometrima “Concept 2″, Učenje tehnike veslanja na veslačkim čamcima, teorijski, edukativni deo, praktični edukativni deo
Mesto održavanja: Veslački klub “Partizan”, Ada Ciganlija
Dužina trajanja (datum): 10.06.-30.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petka
Satnica: od 09:30 – 10:00; 10:00 – 12:00; 12:15 – 13:00; 13:00 – 13:45; 13:45 – 14:00 časova

vrh strane

 47. Organizator: Rafting klub “Alfa tim”

Adresa: Stjepana Filipovića 30
Telefon: 011 4120 202

Naziv programa: Škola raftinga
Sadržaj programa: Škola raftinga za završni razred OŠ i svih razreda SŠ
Mesto održavanja: Reka Sava i Maglič, reka Ibar
Dužina trajanja (datum): 15.06.-15.08.2013.
Termini održavanja: svaki dan
Satnica: od 09:00 – 11:00 časova

vrh strane

 48. Organizator: Teniski centar “Master”

Adresa: Nehruova 33a, Novi Beograd
Telefon: 011 3185 683, 063 8397 147

Naziv programa: Letnja škola tenisa
Sadržaj programa: Ovladavanje osnovnim tehnikama tenisa, kodicioni treninzi i turniri
Mesto održavanja: Teniski centar “Master”
Dužina trajanja (datum): 19.06.-25.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak, sreda, subota
Satnica: od 12:00 – 16:00; 12:00 – 14:00 časova

vrh strane

 49. Organizator: Klub ekstremnih sportova “Adventure team”

Adresa: Radnička 5b
Telefon: 063 1120 630

Naziv programa: Škola penjanja za decu
Sadržaj programa: Upoznavanje sa osnovama penjanja i tehnike penjanja
Mesto održavanja: Ada Ciganlija, veštačka stena
Dužina trajanja (datum): 15.06.-30.07.2013.
Termini održavanja: sreda, subota, nedelja
Satnica: sreda: od 16:00 – 19:30; subota i nedelja: od 10:00 – 12:00 časova

vrh strane

 50. Organizator: Planinarsko smučarski klub “Avala”

Adresa: Murska 14
Telefon: 011 3860 064

Naziv programa: Letnja ekološko-planinarska škola 2013
Sadržaj programa: Osnove ekologije, život u prirodi
Mesto održavanja: Planina Avala, Planinarski dom “Čarapićev brest”
Dužina trajanja (datum): 01.07.-16.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 08:45 – 18:00 časova

vrh strane

 51. Organizator: Vaterpolo klub za dame “Taš 2000″

Adresa: Ilije Garašanina 26
Telefon: 060 3888 211

Naziv programa: Nauči da plivaš na Tašmajdanu
Sadržaj programa: Testiranje plivačkih sposobnosti i školu plivanja
Mesto održavanja: Plivalište SC Tašmajdan
Dužina trajanja (datum): 24.06.-16.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 10:30 – 12:00 časova

Naziv programa: Igrajte vaterpolo uz šampionke sa Taša
Sadržaj programa: Škola plivanja i škola vaterpolo igre
Mesto održavanja: Plivalište SC Tašmajdan
Dužina trajanja (datum): 24.06.-16.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 10:30 – 12:00 časova

vrh strane

 52. Organizator: Konjički klub Bojčin

Adresa: 12.avgusta 78, Progar, Surčin
Telefon: 064 6182 968

Naziv programa: Bojčinska griva
Sadržaj programa: Osnove škole jahanja, teorija o konjičkom sportu, vožnja fijakerom, poseta ergeli
Mesto održavanja: Bojčinska šuma, Progar, Surčin
Dužina trajanja (datum): 01.07.-30.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 09:30 – 11:30 časova

vrh strane

 53. Organizator: Čukarički Mauntain bike klub

Adresa: Beogradskog bataljona 25
Telefon: 063 1112 002

Naziv programa: Pedala ada
Sadržaj programa: Biciklistička škola koja se zasniva na ravnoteži motoričkih sposobnosti i međusobnoj komunikaciji sa ostalim aspektima: telesni, kreativni, emotivni.
Mesto održavanja: Ada Ciganlija
Dužina trajanja (datum): 01.07.-31.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak, sreda, subota
Satnica: od 10:00 – 12:00 časova

vrh strane

 54. Organizator: Odbojkaški klub Mladost Begaljica

Adresa: Borisa Kidriča 211, Begaljica
Telefon: 063 336 013

Naziv programa: Letnja škola odbojke na pesku 2013 ”Postani šampion u odbojci na pesku”
Sadržaj programa: Edukacija početnika sa osnovnim pravilima odbojkaške igre na pesku
Mesto održavanja: Tereni na obali Dunava, Grocka
Dužina trajanja (datum): 26.06.-31.07.2013.
Termini održavanja: ponedeljak, sreda, petak
Satnica: od 18:30 – 20:30 časova

vrh strane

 55. Organizator: Odbojkaški klub Sterija

Adresa: Nehruova 82
Telefon: 064 1769 875

Naziv programa: Letnji odbojkaški kamp
Sadržaj programa: Obuka elementima odbojke, usavršavanje tehnike odbojke, učenje pravila odbojke, turniri
Mesto održavanja: OŠ Jovan Sterija Popović, Vojvođanska 61
Dužina trajanja (datum): 10.06.-23.06.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – nedelja
Satnica: od 16:00 – 18:00; 18:00 – 19:00 časova

vrh strane

 56. Organizator: Jedriličarski klub Gemaks

Adresa: Bežanijski zimovnik 1/a
Telefon: 062 8278 378

Naziv programa: Škola jedrenja na vodi za decu i omladinu uzrasta od 8 do 18 godina
Sadržaj programa: Jedrenje na Savi i Dunavu u jerilicama sa prethodnom teorijskom obukom
Mesto održavanja: Leva obala Save, Beograd
Dužina trajanja (datum): 07.06.-31.08.2013.
Termini održavanja: ponedeljak – petak
Satnica: od 10:00 – 14:00 časova

vrh strane

 57. Organizator: Nautički klub Palilula

Adresa: Ada Huja bb
Telefon: 063 234 045

Naziv programa: Dođi i jedri na Adi Huji
Sadržaj programa: Prisustvovanje na regati, upoznavanje sa osnovama jedrenja na vodi, učešće na prvoj klupskoj regati
Mesto održavanja: Ada Huja
Dužina trajanja (datum): vikendi u junu, julu i avgustu 2013.
Termini održavanja: subota i nedelja
Satnica: od 10:00 – 15:00 časova

vrh strane

 58. Organizator: Kanu kajak klub BSK Borča

Adresa: JNA 1/a, Borča
Telefon: 063 1033 815

Naziv programa: Letnja škola kajaka i kanua
Sadržaj programa: Savladavanje tehnike veslanja čamaca kajaka i kanua, takmičenja polaznika letnje škole
Mesto održavanja: Sportski kanu i kajak centar BSK Borča
Dužina trajanja (datum): jul i avgust 2013.
Termini održavanja: ponedeljak – subota
Satnica: od 18:00 – 20:00 časova

vrh strane

 59. Organizator: Konjički klub Stremen

Adresa: Savska bb, Jakovo, Surčin
Telefon: 065 8095 215

Naziv programa: Letnje rekreativno jahanje na Salašu Stremen
Sadržaj programa: Savladavanje osnovnih tehnika jahanja
Mesto održavanja: Konjički klub Stremen
Dužina trajanja (datum): 16.-08.07.2013; 23.-25.07.2013; 30.07.-01.08.2013.
Termini održavanja: utorak, sreda, četvrtak
Satnica: od 10:00 – 14:00 časova

vrh strane

 60. Organizator: Klub malog fudbala Fontana Beograd

Adresa: Narodnih heroja 13
Telefon: 060 5500 670

Naziv programa: Sportsko leto Fontana 2013
Sadržaj programa: Mali fudbal, tekvondo, Atletika, Aikido, Karate, Kapoera, Kendo, Šah, Stoni tenis, Mini svetski kup Ambasada u Srbiji
Mesto održavanja: Tereni u bloku 1, Pariske komune 5
Dužina trajanja (datum): 07.-23.06.2013.
Termini održavanja: svaki dan
Satnica: radnim danima od 17:00 – 23:00; vikendom od 10:00 – 23:00 časova

vrh strane

Nema komentara.

Scroll To Top