
DOM KULTURE „STUDENTSKI GRAD”
BILO JEDNOM U SRBIJI
- mart, 1 i 2. april – Mala sala u 19:00
Režija: Petar Ristovski
Uloge: Viktor Savić, Nemanja Oliverić, Teodora Ristovski
Srbija, 2022, 135′
Tokom i posle Prvog svetskog rata, dva mladića i dve devojke iz Leskovca: Cone i Dine, Zorka i Ružica imali su različite sudbine. Dineta su saveznici odveli u Pariz, gde je naučio sve o lepotama života i svetlima metropole. Cone je, posle ranjavanja i amnezije, završio u Mančesteru, tadašnjoj prestonici
industrijskog razvoja, gde je načio kako se samo kroz crni fabrički dim i težak rad stiže do uspeha.
- marta publiku u sali će pozdraviti deo filmske ekipe.
Cena ulaznice 300din.
RoditeljSrbija.com Roditeljski portal, trudnoća, porođaj, mama, beba, porodica, deca, ishrana, vrtići, škole, fakulteti, zdravlje, dešavanja

