Parovi u Srbiji, koji počevši od 15. juna, uđu u proces vantelesne oplodnje moći se da višak embriona zamrznu o trošku države. Ovakva praksa po prvi put se uvodi u Srbiju, a od velikog je značaja jer omogućava da žene imaju više pokušaja vantelesne oplodnje, a da pri tome ne moraju da prolaze svaki put hormonsku terapiju. Ipak, iako je ... Nastavak »
RoditeljSrbija.com Roditeljski portal, trudnoća, porođaj, mama, beba, porodica, deca, ishrana, vrtići, škole, fakulteti, zdravlje, dešavanja
