Na osnovu svog dugogodišnjeg iskustva u ishrani dece, o medu kao namirnici rekla bih sledeće: posle majčinog mleka, koje je svakako najidealnija hrana za odojče, med je sigurno jedini prirodni zaslađivač kako za decu tako i za odrasle. Potrebno je da postupamo pravilno i strpljivo. Da li bebe smeju da se slade medom? Med je rizično dati odojčetu pre 12 ... Nastavak »
RoditeljSrbija.com Roditeljski portal, trudnoća, porođaj, mama, beba, porodica, deca, ishrana, vrtići, škole, fakulteti, zdravlje, dešavanja
