Negde oke treće godine deca ulaze u fazu kada polako počinju da prave polne razlike. Oni upoznaju svoju polnost, ali i polnost druge strane. Dečaci shvataju da se razlikuju od devojčica i obratno. Ovo prihvatanje različitosti ujedno je i prihvatanje realnosti. Dete shvata da nije centar sveta i da ne može sve što poželi i da ima. Shvata, na primer, da mama nije samo njegova. Nezgodna pitanja Pokazujući ... Nastavak »
RoditeljSrbija.com Roditeljski portal, trudnoća, porođaj, mama, beba, porodica, deca, ishrana, vrtići, škole, fakulteti, zdravlje, dešavanja
